Valiv, Vasai, Palghar, Maharashtra
GST No. 27AAAFD4667J1Z9
Approx. Rs 150 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Wattage | 15W |
| Lighting Color | Cool White |
| Body Material | Ceramic and PC |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Deepal |
| Warranty | 1 year |
| Lighting Type | LED |
Additional Information:
Approx. Rs 30 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Type | Surface |
| Shape | Square |
| Body Material | Polycarbonate |
| Voltage | 220 V |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33, IP66 |
| Wattage | 20W |
| Size | 8 Inch |
Explore More Products
© Deepal Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited