Valiv, Vasai, Palghar, Maharashtra
GST No. 27AAAFD4667J1Z9
Approx. Rs 350 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 300 W |
| Wattage | 500W |
| Shape | Rectangular |
| Body Material | Metal |
| Lighting Type | Fluorescent |
| Total Weight | 1 kg |
Additional Information:
Approx. Rs 250 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Wattage | 1000 W |
| Light Color | Natural White |
| Color Temperature | 4500 K |
| Usage/Application | Outdoor |
| Body Material | Aluminium |
| Voltage | 220 V |
Additional Information:
Approx. Rs 250 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Wattage | 500W |
| Usage/Application | Outdoor |
| Beam Angle | 30 Degree |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Type | High Intensity Discharge |
| Input Voltage | 220 V |
| Warranty | 1 Year |
Additional Information:
Explore More Products
© Deepal Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited